Czary, magia i zaklęcia

Gdy nie pomagają normalne metody zdobycia ukochanej osoby, można się posunąć do i wykorzystać magię do zdobycia miłości. Zaklęcia miłosne pomagają nawetw bardzo beznadziejnych przypadkach i odkrywają nowe możliwości. Możesz dodać pikanteri swojemu związkowi zamawiając zaklęcia, które wprowadzą Twojego ukochanego w stan gorączki miłosnej, zwariuje na Twoim punkcie i będzie chodział tak jak mu każesz.

zamek czarownicy

 • Czarna magia

  Czarna magia przez długi czas nie była zrozumiała i często bardzo potępiana. Adepci czarnej magii nierzadko bywali izolowani nawet w środowisku magicznym, głównie z powodu rzekomo nieetycznego postępowania, co często bywało krzywdzące.

  Problemem jest granica, która wyznaczałaby początek czarnej magii i czym ona różni się od białej. Niektórzy uważają, że w przeciwieństwie do magii białej, czarna działa wbrew prawom natury, gdyż działa za pomocą manipulacji energiami i zmienia je, często bez zgody osoby, której dane zaklęcie dotyczy.

  Patrząc z innej strony manipulowanie energiami w ten sposób by np. bardziej podobać się innym osobom, jest zaliczana do białej magii. Silne wpływy na otoczenie jak np. zaklęcia miłosne uznane jest za magię czarną. Mimo tego i w białej i czarnej magii manipuluje się energiami.

  Na co dzień sami bezwiednie manipulujemy otoczeniem, nie uprawiając magii. Włączając telewizor jesteśmy podatni na wpływ reklam, sugestii, które wpływają na nasze wybory.

  Tak więc rozróżnienie miedzy białą a czarną magią, opierając się na stopniu wpływania na otoczenie, nie jest precyzyjne.

  Magia czarna jakby przeciwstawia się magii solarnej, związanej ze Słońcem, tradycją judeochrześcijańską, aniołami, silnie podlegają Bogu. Czarna Magia znajduje się po przeciwnej stronie, czerpiąc swoją moc z energii Księżyca. Tymczasem jasne jest że dzień a ni noc nie uosabia dobra czy zła. Jedno bez drugiego nie istnieje we współczesnym świecie.

  Energie te uzupełniają się jak jin i jang, pierwiastek żeński i męski czy właśnie Słońce i Księżyc.

  Czarna magia, korzysta z dobrodziejstwa Księżyca, dlatego też zaklęcia miłosne i seksualne działają najlepiej, gdy odprawiamy jest podczas pełni czy przybywaniu Księżyca.

  Zatem czy czarna i biała magią nie opierają się na tym samym. Wg wielu adeptów magii stanowią one dwie strony jednego medalu.

  Magia solarna ma duży wpływ na wszystko w otoczeniu, bez jakiegoś konkretnego celu. Dlatego nadaje się na zaklęcia ogólne. Natomiast magia lunarna działa słabiej, za to dużo bardziej precyzyjnie.

  Czarna magia nie jest z gruntu zła, a biała, dobra. Obie stanowią potężne narzędzie, które trzeba umiejętnie używać, by nie krzywdzić drugiej osoby a także i siebie.

  O tym czy nasze zaklęcia są dobre czy złe decydujemy my sami. Pamiętajmy jednak że gdy używamy magii przeciwko komuś możemy zaszkodzić również sobie, gdyż energia zła wraca do nas z potrojoną siłą.

  Pamiętajmy że magia może nam pomóc gdy mamy problem. Wiara w spełnienie zaklęć potęguje moc magii

 • Tarot zdrowia :: Kult Czarownic ::